BERT HÅGE HÄVERÖ. Färglitografier, 4st, mapp, signerade och numrerade 78/290.

100105. BERT HÅGE HÄVERÖ. Färglitografier, 4st, mapp, signerade och numrerade 78/290.

"Stockholms skärgård", bladmått ca 44,5 x 53,5 cm.

oramade.

Gör en kostnadsfri värdering!

oramade.

Antal besök: 1 801