VÄGGBONAD, textil, Lini of Sweden, 1960/70-tal.

100055. VÄGGBONAD, textil, Lini of Sweden, 1960/70-tal.

Mått: 118 x 87 cm.

Smärre slitage vid kanterna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 118 x 87 cm.

Smärre slitage vid kanterna.

Antal besök: 3 394