SEVERIN NILSSON. Olja på pannå, signerad Severin Nilsson.

100035. SEVERIN NILSSON. Olja på pannå, signerad Severin Nilsson.

Kustbild med hus. 28 x 46 cm.

Severin Nilson (1846–1918)

Gör en kostnadsfri värdering!

Kustbild med hus. 28 x 46 cm.

Severin Nilson (1846–1918)

Antal besök: 2 006