Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?
643. 629294. STRÅLE, G. H. Rörstrand et Marieberg.
Kuvat
Kuvaus
Rörstrand ja Marieberg. Notices et recherches sur les céramiques suedoises du sixteenth- eightième siècle. Ivar Haeggström, Tukholma, 1872. 8vo nykyaikaisessa hieman kuluneessa puolinahkasidossa ajalta. Lopussa 14 värillistä levyä ja 8 s. Marques et Monogrammes. Kuvituksia myös tekstissä.
Kuvaus