643. STRÅLE, G. H. Rörstrand et Marieberg.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

643. 629294. STRÅLE, G. H. Rörstrand et Marieberg.

Kuvaus

Rörstrand ja Marieberg. Notices et recherches sur les céramiques suedoises du sixteenth- eightième siècle. Ivar Haeggström, Tukholma, 1872. 8vo nykyaikaisessa hieman kuluneessa puolinahkasidossa ajalta. Lopussa 14 värillistä levyä ja 8 s. Marques et Monogrammes. Kuvituksia myös tekstissä.

Kuntoraportti

Hieman kulunut puolinahkasidos ajasta.

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Vasarahuutokauppa

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

Kuntoraportti

Lisätiedot

Luettelonro
643

Bokauktion, 524

Viewing
Sunday May 28th, 12-16
Wednesday May 31st, 14-18
Thursday June 1st, 14-18
Friday June 2nd, 14-18
Saturday June 3rd, 10-12

Esineen katselukerrat: 818