KISTA, folklore, dateret 1819.

99361. KISTA, folklore, dateret 1819.

Polykrom malet, længde 94, bredde 59, højde 53 cm.

Slitage, mindre skader, laktab, låse mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 779