REASE, med glaslåger, 1930'erne / 40'erne.

79518. REASE, med glaslåger, 1930'erne / 40'erne.

Nøgle fås, længde 165, bredde 37, højde 145 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 1.811