DAME Armbåndsur, Certina Automatic DS-3, guld dobbelt.

73934. DAME Armbåndsur, Certina Automatic DS-3, guld dobbelt.

Urskive, diameter ca. 22 mm. Armbånd i metal, strækbart.

Slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser.

Antal besøg: 2.014