Kommode, malet fyrretræ, århundredeskiftet 1900.

58871. Kommode, malet fyrretræ, århundredeskiftet 1900.

Fire skuffer.
Længde 106, bredde 50, højde 101 cm.

Slitage, revner, beslag beskadiget/mangler.
Nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Fire skuffer.

Nøgle mangler.

Antal besøg: 882