VÆGHJØRNESKAB, folklore, omkring 1800.

54489. VÆGHJØRNESKAB, folklore, omkring 1800.

Længde 62, bredde 42, højde 96 cm.

Slitage, renoveret, nøgle mangler, suppleret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.341