PATCH TABEL, folklore, 1800-tallet.

505269. PATCH TABEL, folklore, 1800-tallet.

Længde 104, bredde 31, højde 77 cm, total bredde 152 cm.

Slitage, ridser og farvetab, istandsat og færdiggjort, senere maling.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 413