BRUNO MATHSSON. Lænestol, „Eva“, Bruno Mathson design.

4457819. BRUNO MATHSSON. Lænestol, „Eva“, Bruno Mathson design.

Stel i lamineret bøg, sæde i flettet sadelklud. Bredde 56, dybde 50, sædehøjde ca. 38, højde 82 cm.

Brugsslitage, overfladesnavs, ridser, Sadelslid med overdækkede pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 834