TROPHY, sølv, GAB, 1899.

TROPHY, sølv, GAB, 1899.
4404945. TROPHY, sølv, GAB, 1899.

Forgyldt indvendigt, fod med bladformet dekoration, gravering med dedikation. Højde ca. 26,5 cm.
Vægt ca. 722 g.

Noget slitage, mærker, ridser, små buler, slidt forgyldning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vægt ca. 722 g.

Antal besøg: 133