A RADO TITANIUM ARMBÅNDSUR.

A RADO TITANIUM ARMBÅNDSUR.
4390553. A RADO TITANIUM ARMBÅNDSUR.

Den grå urskive med runde markører og datoåbning i position kl. 6, med signeret krystal, på et titaniumarmbånd, kassen 32,5 mm i diameter, anbragt i originale indre og ydre kasser med papirarbejde.

Højre side af den ovale urboks er løsnet, uret fungerer ikke, nogle overfladeridser og mærker.

Tema

Luxury Goods to include Rolex Watches & Hermès Scarves

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Antal besøg: 393