4390553. A RADO TITANIUM ARMBÅNDSUR.
Den grå urskive med runde markører og datoåbning i position kl. 6, med signeret krystal, på et titaniumarmbånd, kassen 32,5 mm i diameter, anbragt i originale indre og ydre kasser med papirarbejde.
Højre side af den ovale urboks er løsnet, uret fungerer ikke, nogle overfladeridser og mærker.