VAS, sølv, 1900-tallet.

VAS, sølv, 1900-tallet.
431243. VAS, sølv, 1900-tallet.

Stemplet MFP 830S.
Højde ca 31 cm.
Vægt cirka 283 gram.

Delvist fyldt, fyld mangler. Spænder. Have på.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stemplet MFP 830S.
Højde ca 31 cm.
Vægt cirka 283 gram.

Antal besøg: 1.189