SKÅL, proslin, Ming, Kina.

SKÅL, proslin, Ming, Kina.
41853. SKÅL, proslin, Ming, Kina.

Købt hos East India Company, diameter 10,5 cm.

Slitage, glasuren krakelerer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, glasuren krakelerer.

Antal besøg: 1.087