TANDLÆGESKAB, 20. århundrede.

TANDLÆGESKAB, 20. århundrede.
395723. TANDLÆGESKAB, 20. århundrede.

Længde 60, dybde 36, højde 169,5 cm.

Slitage, renoveret, hylde mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.605