Kommode, senbarok stil, 20. århundrede.

39321. Kommode, senbarok stil, 20. århundrede.

Der er et indfald. Længde 95, bredde 45, højde 75 cm.

Brugsslitage, bleget skive. Enkelte skruer mangler til nøglebeslag, finer lægning om bord.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.069