ERNST FUCHS (1930-2015). David og Batseba.

3887175. ERNST FUCHS (1930-2015). David og Batseba.

Ernst Fuchs (1930-2015), David og Bathsheba, litografi, farvet, signeret og nummereret med akvarel, eksemplar 63/120, ca. 39 x 27 cm, indrammet bag glas, med ramme ca. 73 x 56 cm.

Ikke indrammet, undersøgt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ikke indrammet, undersøgt.

Antal besøg: 536