LYSLAMPER, 1 par, messing, rokoko stil, omkring 1900.

355441. LYSLAMPER, 1 par, messing, rokoko stil, omkring 1900.

3 lysarme. Højde ca 32 cm.

Slitage, skader og reparationer. Løse prismer medfølger. Prismer mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

3 lysarme. Højde ca 32 cm.

Antal besøg: 762