DRIKKEBAKKER OG DIVERSE FLASKER.

348814. DRIKKEBAKKER OG DIVERSE FLASKER.

Størrelsen på ryggene ca 40 x 46 x 36 cm.

Slitage og skader, dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.059