PIERRE LE FAGUAYS FOR LE VERRIER.

3443671. PIERRE LE FAGUAYS FOR LE VERRIER.

Pierre le Faguays for Le Verrier, en art deco-malet metalfigur, sandsynligvis zink, modelleret som en nøgen kvinde, der danser med et bånd, på trappet marmorbund, stemplet Le Verrier Paris, og signeret 'Fayral' til båndet, 31 cm højt.

AF, knækket ved begge fødder og båndet, også noget almindeligt slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

19 Charles Industrial Estate,
Stowmarket, Suffolk
IP14 5AH
Storbritannien

Placering
20th Century Mezzanine
Antal besøg: 65