SKAMMEL, rustfrit stål.

SKAMMEL, rustfrit stål.
3371355. SKAMMEL, rustfrit stål.

Hæv og sænk.
Højde i laveste position ca. 48 cm.

Brugsslitage, snavs, en knoglepote mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Hæv og sænk.

Antal besøg: 415