SPIN BALL, omkring 1900.

SPIN BALL, omkring 1900.
323780. SPIN BALL, omkring 1900.

Kan hæves og sænkes, højde på billede 53 cm.

Slitage, ridser og revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser og revner.

Antal besøg: 647