EUGEN DE BRUYCKER (1901-1981). hede.

3236159. EUGEN DE BRUYCKER (1901-1981). hede.

Allda-Eugen de Bruycker (1901-1981), hedlandskab, olie på pap, signeret, på bagsiden med titlen 'Blick ins Weite' (delvis sløret), samt utydeligt dateret, ca. 33 x 44 cm, med ramme ca. 45 x 57 cm.

Spredte pletter, mindre tegn på slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 853