FRAMA, "Eiffel", væglampe, stål.

2846225. FRAMA, "Eiffel", væglampe, stål.

Længde ca 103 cm.

Mindre slitage, ikke funktionstestet, mangler et lysstofrør.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 103 cm.

Antal besøg: 1.194