ERIC HALLSTRÖM. olie på lærred, signeret.

257132. ERIC HALLSTRÖM. olie på lærred, signeret.

Cirka 33 x 41 cm.

Stof limet på Panel.

Kunstner/designer

Eric Hallström (1893–1946)

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 33 x 41 cm.

Stof limet på Panel.

Kunstner/designer

Eric Hallström (1893–1946)

Antal besøg: 1.810