BATCH LOCK RIFLE.

BATCH LOCK RIFLE.
2373739. BATCH LOCK RIFLE.

Tønde længde 77 cm. Ottekantet løb med sigte, spiralkanneleret løb ca 16 mm, fint tryk, træskofte med stålskovl.

Ladestangen mangler, mærker på stemplet og løb, slid, hanen er lidt løs.

Tema

Autumn gun auction 2022

Få foretaget en gratis vurdering!
2373739. BATCH LOCK RIFLE.

Tema

Autumn gun auction 2022

Antal besøg: 899