BATCH LOCK RIFLE.

BATCH LOCK RIFLE.
2373671. BATCH LOCK RIFLE.

Tønde længde 89,5 cm. Ottekantet riflet løb, kaliber ca 8 mm, trækolbe med stålstød. Tønde stemplet "HFS" og stemplet med et møllehjul (?)

Skader og slitage, revner i stemplet.

Tema

Autumn gun auction 2022

Få foretaget en gratis vurdering!
2373671. BATCH LOCK RIFLE.

Tema

Autumn gun auction 2022

Antal besøg: 599