SYLVAIN WILLENZ. "Torch light", 1 par loftslamper, Established & Sons, formstøbt tekstureret plast, model designet 2008, moderne.

2223598. SYLVAIN WILLENZ. "Torch light", 1 par loftslamper, Established & Sons, formstøbt tekstureret plast, model designet 2008, moderne.

Højde ca 20 cm, diameter ca 31 cm.

Brugsslitage, åbningen plast med revner, ikke funktionstestet, afskårne elektriske kabler, SAV garanterer ikke funktionen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 270