2223598. SYLVAIN WILLENZ. "Torch light", 1 par loftslamper, Established & Sons, formstøbt tekstureret plast, model designet 2008, moderne.
Højde ca 20 cm, diameter ca 31 cm.
Brugsslitage, åbningen plast med revner, ikke funktionstestet, afskårne elektriske kabler, SAV garanterer ikke funktionen.