Kommode, "Vidar", Carl Malmsten.

154658. Kommode, "Vidar", Carl Malmsten.

Skilt mærket, længde 76,5, bredde 42, højde 87,5 cm.

Slitage, ridser, pletter, mindre finerskader.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 6.252