DESK, omkring 1900.

DESK, omkring 1900.
110400. DESK, omkring 1900.

Imiteret maleri. Længde 119, bredde 58, 75 cm.

Slitage, laktab, reparationer.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
110400. DESK, omkring 1900.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 757