BORDFOTOGEN LAMPE, GLAS, HAV.

BORDFOTOGEN LAMPE, GLAS, HAV.
110248. BORDFOTOGEN LAMPE, GLAS, HAV.

Mærket. Samlet højde ca 53 cm.

Brænderglas mangler. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 884