KLADEBORD, engelsk stil, 20. århundrede.

105820. KLADEBORD, engelsk stil, 20. århundrede.

Med tre skuffer i kanten. Længde 36, bredde 50, højde 71 cm, total længde 75 cm.

Slitage og ridser, mindre skader.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 658