GUNNAR BRUSEWITZ. Knib, olie på lærred, signeret.

102039. GUNNAR BRUSEWITZ. Knib, olie på lærred, signeret.

Ca 54 x 65 cm.
Købt hos Leif Wikner Konsthantverk AB Persåsen Oviken 1985.

Se også #102037 og #100685.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Gunnar Brusewitz (1924–2004)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca 54 x 65 cm.

Se også #102037 og #100685.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Gunnar Brusewitz (1924–2004)

Antal besøg: 2.885