GUNNAR BRUSEWITZ. Lommer, olie på lærred, sign.

102037. GUNNAR BRUSEWITZ. Lommer, olie på lærred, sign.

Cirka 49 x 61 cm.
Købt hos Leif Wikner Konsthantverk AB Persåsen Oviken 1985.

Se også #102039 og #100685.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Gunnar Brusewitz (1924–2004)

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 49 x 61 cm.

Se også #102039 og #100685.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Gunnar Brusewitz (1924–2004)

Antal besøg: 2.645