57. 1661973. MÄRTA MÅÅ'S FJETTERSTRÖM - MATTO.
"Yrttipuutarha". Floss, monogrammi signeerattu "AB MMF". Suunniteltu vuonna 1934. 300x208 cm.
Sisältää MMF-Vintage-sertifikaatin.
Pientä tahraa ja jälkiä huonekaluista. Hieman auringonvalkaistu.
Något solblekt.