JULIUS KRONBERG (1850-1921). Muotokuva, München.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

4358766. JULIUS KRONBERG (1850-1921). Muotokuva, München.

Kuvaus

Öljy vahvistetulle levylle, 62 x 48 cm, sis. runko 68 x 55 cm. Signerad Julius Kronberg och daterad München 1876.

Kirjoitus a tergo ”Gustaf Strokirk”.

Kuntoraportti

Halkeileva lika, pintalika. kattila löysä rungossa.

Jälleenmyyntikorvaus

Ei

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

Kuntoraportti

Jälleenmyyntikorvaus

Ei

Lisätiedot

Esineen katselukerrat: 274