4358766. JULIUS KRONBERG (1850-1921). Muotokuva, München.
Öljy vahvistetulle levylle, 62 x 48 cm, sis. runko 68 x 55 cm. Signerad Julius Kronberg och daterad München 1876.
Kirjoitus a tergo ”Gustaf Strokirk”.
Halkeileva lika, pintalika. kattila löysä rungossa.
Ei