MARTIN WICKSTRÖM. ”Ei maata”.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

MARTIN WICKSTRÖM. ”Ei maata”.
4176813. MARTIN WICKSTRÖM. ”Ei maata”.

Kuvaus

Öljy kankaalle, 55 x 110 cm. Kehystämätön. Signerad Martin Wickström och daterad 2012. Verso, omistautuminen ”Ystävälle Rolle from Martin feb -13".

Kuntoraportti

Varma pintalika.

Jälleenmyyntikorvaus

Kyllä

Teema

Eclectic & Decorative

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

Kuntoraportti

Varma pintalika.

Jälleenmyyntikorvaus

Kyllä

Teema

Eclectic & Decorative

Lisätiedot

Esineen katselukerrat: 950