LEIF PALMQUIST. ”Aamun vihreä läpinäkyvyys (3) ”.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

4148304. LEIF PALMQUIST. ”Aamun vihreä läpinäkyvyys (3) ”.

Kuvaus

Akvarelli och lyijykynä paperille, 56 x 76 cm kehyksen mitat 59,5 x 80 cm. Signerad Leif Palmquist a tergo och päivätty 2006.

ALKUPERÄ:
Charlotte Lund Galleria.

Kuntoraportti

Ei tutkittu kehyksen ulkopuolella.

Jälleenmyyntikorvaus

Kyllä

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

ALKUPERÄ:
Charlotte Lund Galleria.

Kuntoraportti

Jälleenmyyntikorvaus

Kyllä

Lisätiedot

Esineen katselukerrat: 371