EDVARD ANDERSSON. Pari maisemassa.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

4052918. EDVARD ANDERSSON. Pari maisemassa.

Kuvaus

Akvarell paperille, 58 x 45,5 cm. Signerad Edvard Andersson. Leimasin, signeerattu (Kindström nr 1033), paperin takapuolella päivätty 1920-luku.

ALKUPERÄ:
Taiteilijan omaisuudesta.

Kuntoraportti

Hieman aaltoileva ja kellastunut. Kulumista sekä kirkkaita repeämiä paperin reunoilla.

Jälleenmyyntikorvaus

Ei

Teema

Edvard Andersson - a modern colour explosion: Part III

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

ALKUPERÄ:
Taiteilijan omaisuudesta.

Kuntoraportti

Jälleenmyyntikorvaus

Ei

Teema

Lisätiedot

Esineen katselukerrat: 450