TORSTEN ESBJÖRNSSON. Geometrinen koostumus.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

3760975. TORSTEN ESBJÖRNSSON. Geometrinen koostumus.

Kuvaus

Öljy kankaalle, 72 x 77 cm. Signerad Torsten Esbjörnsson och daterad 2003-05 a tergo.

Kuntoraportti

Ei huomatuksia.

Jälleenmyyntikorvaus

Kyllä

Taiteilija/muotoilija

Torsten Esbjörnsson (1925–2012)

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

Kuntoraportti

Ei huomatuksia.

Jälleenmyyntikorvaus

Kyllä

Taiteilija/muotoilija

Lisätiedot

Esineen katselukerrat: 1 458