325730. ART FOLDERS, 7 kpl, Willy Läth, Ulf Eriksson, Gunnar Eriksson, Rob E Olson, Bo Alström.
Willy Läth "Gold rush", 6 litografiaa.
Ulf Eriksson "Summer Adventure", 2 kansiota, kussakin 3 litografiaa.
Gunnar Eriksson, tietokonegrafiikka, 3 arkkia.
Rob E Olson, "The Seasons", 3 litografiaa.
Bo Alström, "Ikonin alla", jokaisessa kansiossa 2 serigrafiaa.
Proveniens Hofmantorps Säteri.
Kopioita esiintyy, kansiot eivät ole valmiita. Käsittely kulumista.