LENNART OLSON. ”Tjörnin silta”.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

3246357. LENNART OLSON. ”Tjörnin silta”.

Kuvaus

Offset, 60 x 93,5 cm. Signerad Lennart Olson och daterad 1962 a tergo.

Kuntoraportti

Laaja vaurio reunoilla ja tulosteessa.

Jälleenmyyntikorvaus

Kyllä

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

Kuntoraportti

Jälleenmyyntikorvaus

Kyllä

Lisätiedot

Esineen katselukerrat: 710