ANDREAS GÖRZEN. Maalaus/Pop-taide, 'Albert Einstein 3', 2018, Saksa.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

3131918. ANDREAS GÖRZEN. Maalaus/Pop-taide, 'Albert Einstein 3', 2018, Saksa.

Kuvaus

Andreas Görzen (s. 1986), maalaus, 'Albert Einstein 3', 2018, Saksa, akryyli- ja LED-maali kankaalle. Albert Einsteinin monikrominen kuvaus, osittain maalattu mustalla vaalealla maalilla, monogrammoitu oikeassa alakulmassa ja signeerattu, päivätty, otsikoitu ja numeroitu '3780' takana, sertifikaatti, 120x150cm (124x154cm).

Taiteilija on henkilökohtaisesti allekirjoittanut ja päiväänyt todistuksen oston yhteydessä.
Andreas Görzen maalaa yksinomaan akryylimaaleilla kankaille. Lisäksi hän käyttää joissakin teoksissaan erilaisia materiaaleja, kuten höyheniä, Swarovski-kiviä, naamioita tai LED-värejä. Hänen teoksensa on tarkoitus auttaa tekemään maailmasta värikkäämpi ja iloisempi. Hän haluaa myös elvyttää ihmisten tunteita taiteellaan.

Kuntoraportti

Ei huomatuksia.

Jälleenmyyntikorvaus

Ei

Nimi, kuvaus ja kuntoraportti ovat konekäännöksiä. Auctionet.com -sivusto ei vastaa mahdollisista väärin tehdyistä käännöksistä. Näytä alkuperäistekstit kielellä saksa.

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

Kuntoraportti

Ei huomatuksia.

Jälleenmyyntikorvaus

Ei

Lisätiedot

Esineen katselukerrat: 715