ALF OLSSON. "Tärnan" Farblithographie, signiert und datiert -78.

61666. ALF OLSSON. "Tärnan" Farblithographie, signiert und datiert -78.

30 x 35cm.

Oramad.

30 x 35cm.

Oramad.

Anzahl Besucher: 2.271