FIGUR UND URNE, 2 Teile, Royal Dux und Dresden.

474069. FIGUR UND URNE, 2 Teile, Royal Dux und Dresden.

Figurin, Royal Dux, höjd 22 cm
Urna, Dresden, höjd 17,5 cm.

Bruksslitage.
Figurin med lagning.
Urna med nagg på sockel.

Urna, Dresden, höjd 17,5 cm.

Bruksslitage.
Figurin med lagning.
Urna med nagg på sockel.

Anzahl Besucher: 777