KJELL HÖGSTRÖM. "Klippa Ransvik", Öl auf Leinwand, signiert Högström.

471876. KJELL HÖGSTRÖM. "Klippa Ransvik", Öl auf Leinwand, signiert Högström.

82 x 116 cm.

Keine Anmerkungen.

82 x 116 cm.

Keine Anmerkungen.

Anzahl Besucher: 1.646