JOHN OCH INGA-BRITA HEDAEUS. Stillleben, Aquarell, signiert.

425252. JOHN OCH INGA-BRITA HEDAEUS. Stillleben, Aquarell, signiert.

42 x 32 cm.

Ej examinerad ur ram.

42 x 32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Anzahl Besucher: 1.877