KOMMODE. Renaissance-Stil, spätes 19. Jh..

425151. KOMMODE. Renaissance-Stil, spätes 19. Jh..

Längd ca. 103, bredd 55, höjd 89 cm.

Slitage, repor, fanerskador, ben maskstunget-.

Schlüssel fehlen.

Schlüssel fehlen.

Anzahl Besucher: 884